A- A A+
   Reset
YBrs. Encik Roslan Ariffin
Pejabat Pengarah
-
Pengarah IPPTAR
roslan@ipptar.gov.my
03 2295 7577
Aidatul Azriena binti Azhar
Pejabat Pengarah
-
Setiausaha Pejabat Pengarah
azriena@ipptar.gov.my
2295 7577
Nur Zean binti Ibrahim
Unit Integriti
-
Ketua Unit Integriti
nurzean@ipptar.gov.my
2295 7486
Norziha binti Hamsah
Unit Integriti
-
Penerbit Rancangan
norziha@ipptar.gov.my
2295 7426
Effizuraidah binti Abdul Latip
Unit Komunikasi dan Pemasaran
-
Ketua Unit Komunikasi Pemasaran
effi@ipptar.gov.my
-
Nur Izzati binti Daing
Unit Komunikasi dan Pemasaran
-
Pereka
nurizzati@ipptar.gov.my
-
Mohd Razif bin Rahim
Unit Komunikasi dan Pemasaran
-
Jurufotografi
mohdrazif@ipptar.gov.my
-
Fildza Iskandar Bin Mohd Firdaus Surie
Unit Komunikasi dan Pemasaran
-
Jurufotografi
fildz4@ipptar.gov.my
-
Ahmad Idham bin Yahya
Unit Komunikasi dan Pemasaran
-
Pembantu Tadbir
idham@ipptar.gov.my
-
Khamrulrasyid bin Sohhimy
Pejabat Pendaftar
-
Pendaftar
khamrul@ipptar.gov.my
2295 7400
Surimi Bin Salleh
Pejabat Pendaftar
Bahagian Pentadbiran dan Kewangan
Ketua Bahagian Pentadbiran dan Kewangan
surimi@ipptar.gov.my
2295 7444
Putri Sri Zilfalillah binti Umar
Pejabat Pendaftar
Bahagian Pentadbiran dan Kewangan
Penolong Pegawai Tadbir
putri@ipptar.gov.my
2295 7405
Samsiah binti Ahmad
Pejabat Pendaftar
Bahagian Pentadbiran dan Kewangan
Penolong Akauntan
samsiah@ipptar.gov.my
2295 7498
Mohd Zaidee As-Shaari bin Danil
Pejabat Pendaftar
Bahagian Pentadbiran dan Kewangan
Penolong Akauntan
mohdzaidee@ipptar.gov.my
2295 7408
Siti Najihah binti Abd Aziz
Pejabat Pendaftar
Bahagian Pentadbiran dan Kewangan
Penolong Akauntan
sitinajihah@ipptar.gov.my
2295 7407
Mazlina binti Talib
Pejabat Pendaftar
Bahagian Pentadbiran dan Kewangan
Pembantu Tadbir
mazlina@ipptar.gov.my
2295 7410
Mohd Redzuan bin Ardi
Pejabat Pendaftar
Bahagian Pentadbiran dan Kewangan
Pembantu Tadbir Kewangan
redzuan@ipptar.gov.my
2295 7409
Noor Fauziana binti Sharif
Pejabat Pendaftar
Bahagian Pentadbiran dan Kewangan
Penolong Akauntan
fauziana@ipptar.gov.my
2295 7406
Norbaiti binti Razali
Pejabat Pendaftar
Bahagian Pentadbiran dan Kewangan
Pembantu Tadbir
norbaiti@ipptar.gov.my
2295 7413
Mohamad Kamal bin Abdul Wahab
Pejabat Pendaftar
Bahagian Pentadbiran dan Kewangan
Pembantu Tadbir
kamal@ipptar.gov.my
2295 7413
Paparan Terbaik pada resolusi tinggi 1920×1080
Jumlah Pengunjung 
5384449
INSTITUT PENYIARAN DAN PENERANGAN
TUN ABDUL RAZAK (IPPTAR)
Kementerian Komunikasi , Peti Surat 12163,
Jalan Pantai Baharu,
59700 Kuala Lumpur

No Telefon: 03-22957555 
Fax: 03-22957575/03-22824796