A- A A+

Nombor Telefon & Direktori

Nama Jawatan Emel Telefon Faks
Puan Roziah Naam Pengarah IPPTAR roziahnaam@ipptar.gov.my 03-2295 7557 03-2282 4796
Kosong Pejabat Pendaftar - 03-2295 7400 03-2282 4796
Puan Aidatul Azriena binti Azhar Setiausaha Pengarah azriena@ipptar.gov.my  03-2295 7577 03-2282 4796
Encik Kumaran a/l Subramaniam Ketua Bahagian Akademik kumaran@ipptar.gov.my 03-2295 7588 03-2282 4796
Encik Mawardi Ka'ab Ketua Kluster Penyelidikan dan Penerbitan mawardi@ipptar.gov.my 03-2295 7588  03-2282 4796
Puan Jumaahtun Abdul Ghani Ketua Kluster Industri Kreatif jumaatun@ipptar.gov.my 03-2295 7403 03-2282 4796
Puan Mazlina Mohd Yusoff Ketua Kluster Kejuruteraan mazlinamy@ipptar.gov.my 03-2295 7402 03-2282 4796
Puan Ho Mei Kei Ketua Kluster Komunikasi Strategik mkho@ipptar.gov.my 03-22957401 03-2282 4796
Puan Nurzean Ibrahim Ketua Unit Integriti nurzean@ipptar.gov.my 03-22957402 03-2282 4796
Kosong Ketua Unit Komunikasi Pemasaran - 03-2295 7445 03-2282 4379
Encik Azmi Ahmad Ketua Bahagian Khidmat Teknikal azmi@ipptar.gov.my 03-2295 7500 03-2282 4379
Puan Siti Rohani Harun Ketua Unit Keurusetiaan dan Fasiliti sitirohani@ipptar.gov.my 03-2295 7449 03-2282 4379
Encik Surimi Salleh Ketua Bahagian Pentadbiran dan Kewangan surimi@ipptar.gov.my 03-2295 7444 03-2282 4796
YM Tengku Noor Ayuni Tengku Mohd Ketua Unit Asrama dan Aset/Stor ayuni@ipptar.gov.my 03-2288 8498 03-2282 4796
Puan Mangaleswari Arjunan Ketua Unit Teknologi Maklumat mangaleswari@ipptar.gov.my 03-2295 7448 03-2282 4379
Puan Ladduni Abdul Ghani Ketua Pusat Sumber ladduni@ipptar.gov.my 03-2295 7423 03-2282 4424
Paparan Terbaik pada resolusi tinggi 1920×1080
Jumlah Pengunjung 
4418204
INSTITUT PENYIARAN DAN PENERANGAN
TUN ABDUL RAZAK (IPPTAR)
Kementerian Komunikasi dan Multimedia Malaysia, Peti Surat 12163,
Jalan Pantai Baharu,
59700 Kuala Lumpur

No Telefon: 03-22957555 
Fax: 03-22957575/03-22824796 
Email: webmaster@ipptar.gov.my
Follow Us:  fbytigtwitter

ekursusipptarsmall